tema: TV serije
Prikaz jedne poruke
Stara 29.9.2022, 1:33   #6234
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom The Last of Us Part I

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
ja samo ne kapiram, kako iskesiraju toliki novac, izdvoje vreme i energiju, i onda stave da glavnog lika glumi neko ko ce sav taj trud da baci u vodu. meni je to opasan deal breaker. dal racunaju na to da im ne trebaju gledaoci koji su igrali igru?

da ne vredjam ovu ramsey, ali lakse bi je nasminkali u splintera iz nindza kornjaca. tj. jasno je da se nece ni truditi.

u witcheru su se sprdali sa triss pa je posle kao malo popravili, ali ja bih i dalje laske progutao da triss u seriji van svakog smisla nastrada i da se serija nastavi bez nje, nego da gledam ono...

mala sirena ja ne znam dal je namerno stavljena crnkinja da bi se o filmu pricalo. u fazonu i losa reklama je dobra reklama. da sam roditelj, pre bih pustio dete da gleda teksaski masakr motornom testerom nego sirenu iz huda.

primera milion. i vise nije ni do rasne zastupljenosti. ne kapiram u cemu je caka. koja je poslednja adaptacija koja je odradjena kako treba po pitanju castinga (ako izuzmemo filmove za odrasle)?

Sta fali Triss u Witcheru? Lepa je, ima kestenastu kosu i ne nosi dekolte do pupka ili alt outfit za Passifloru dok se u Novigradu vrsi masovni pokolj carobnica. Veci je problem Yennefer nego Triss - em joj je uloga veca, em vise lici na Indijku nego na Yen iz igara (i knjiga verovatno). A i jos uvek nije pokusala da ubije Ciri van svake pameti (osim lude producentkinje).


Sent from my iPhone using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke