Prikaz jedne poruke
Stara 10.6.2006, 19:14   #146
epicAdrian
Član
 
Član od: 30.11.2005.
Poruke: 94
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

Citat:
mmn2911 kaže:
Kaze da ih je pobedio sa onim herojem koji zaustavlja vreme... Moj drug moze da bije 5 insane botova (samo primer, mnogo je on bolji) a za ovu cetvoricu ne znam... Pa covek je napisao "NO NEWBIES"... Mada mozda su usli neki jadnici koji ne znaju da igraju misleci da ce to biti tako lako... A da vas podsetim, on dobije novca koliko svi ovi zajedno... Stvarno, dobar mi drug, ne bi me lagao...
Wow, koji kralj (ne tvoj drug, vec onaj shto je odvalio 5 likova u DotA-i sam), ne mogu da verujem! (btw i was sarcastic)...

Pa jel znash ti da, osim novca, taj shto igra sam dobija i xp pet puta brzhe od ove petorice jer oni dele isti broj xp poena dok ovaj sam sve grabi (primera radi dok taj lik koji igra sam naqpi 1000xp ptsa ovi imaju tek po 200). Ne igram DotU uopshte vec vishe od godinu dana, igrao sam, pobedjivao sam i smorio sam se... Ako je taj lik toliko dobar, tj. ima "skill" shto traci vreme igrajuci DotU nek se prebaci na ladder partije i nek se tamo dokazhe... Pogledaj neke replayeve profesionalnih igracha WCIII, pa cesh tamo videti shta je znanje i umece, ostacesh bez daha, tj. jedino ako skontash o chemu se zapravo radi!

I da vas podsetim, ovo je topic namenjen WCIII kao igri, a ne DotA-i kao njenom modu/mapi/cg ili shta vec... Tako da vas molim da prestanete da poganite topic time kako DotA razbija, i slichno imate vec topice postavljene o DotA-i, nemojte ovde o tome plz... Hvala unapred
epicAdrian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke