tema: Vicevi
Prikaz jedne poruke
Stara 7.2.2006, 0:13   #119
MilanSM
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Sirmium, Neo Planta
Poruke: 425
Zahvalnice: 352
Zahvaljeno 155 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MilanSM
Određen forumom Re: Vicevi.co.yu

Citat:
VeNoM kaže:
10 sigurnih znakova da ste hriscanin

9 – Osećaš se uvređeno i “dehumanizovano” kada nučnici/e kažu da su se ljudi razvili iz nižih oblika života, ali ti ne smeta biblijska tvrdnja da su stvoreni iz blata.

3 – Iako savremena nauka, istorija, geologija, biologija i fizika nisu uspele da te ubede u suprotno, neki idiot koji se kotrlja po podu i bunca u verskom transu za tebe će biti sasvim dovoljan da se opravda hrišćanstvo.
koliko sam shvatio ovo je tema sa vicevima i salama. ceo tvoj post nije smesan, nego neumesan...

a ove dve tacke sam izdvojio jer se spominje nauka. a kad smo kod nauke evo ti jedan sajt http://www.cps.org.yu/
ne ocekujem da ces postati najveci hriscanin ali mislim da ce te bar naterati da se zapitas
jedan od osnovnih zakona fizike: samo zivo iz zivog (ne mogu da se setim kako se kaze na latinskom)



i evo jedan vic:
ide zeka sumom i cuje neko suskanje iz zbunja. proviri on kad tamo meda
"opsti" sa drugim medom. vidi njega meda, i znajuci zeku, da je najveca alapaca u sumi, svima ce ispricati da je meda peder i pocne meda da ga juri. zeka levo, meda za njim, zeka desno kod starog hrasta, meda za njim, zeka uskoci u reku, meda istog trenutka zaroni ruku pod vodu i izvuce dabra, a dabar ce: pusti me, bre, pedercino!
MilanSM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke