Prikaz jedne poruke
Stara 24.2.2023, 11:13   #179
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.539
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Gotham Knights

Završio sam ovo čudo pre nekih mesec i kusur dana...
Imam vremena trenutno pa da dam koji utisak.
U suštini, solidna igra, nikakvo ludilo, ali pristojna je.
Priča je solidna, drži pažnju i recimo fino su zaokružili i ostavili potencijal za dalje. Likovi su prilagođeni prohtevima koje imaju ove nove mlađe generacije, tako da treba tu i tamo iskulirao cheese i cringe momente, ali meni bar nije bio problem da to svarim.
Gameplay, iako sam bio skeptičan, radi posao.
Treba vremena da se navikne igrač na drugačiji sistem borbe, ali dođe sve to na svoje.
Nije uopšte igra ni lagana, ali ni preteška.
Svaki od likova ima dovoljno različite mehanike da ne može ni da dosadi. Ja sam ravnomerno koristio svakog od njih i mogu reći da sam veoma zadovoljan kako sve to funkcioniše.
Najveća zamerka ide na ideju da se skillovi zaključaju iza tog Knighthood quest linea, ali iskreno nije uopšte to neki nesnosan grind o kom većina što igrača što recenzenata priča i piše. Viđao sam mnogo gadnije stvari.
Najveći nedostatak i mana je onaj batcycle, postoje traktori koji idu brže realno gledano. Praktično ga nisam ni koristio.
Grad kao grad, grafički izgleda dobro, nije ni prazan, a opet dovoljno drugačije i interesantno izgleda.
Šteta je što nema više sporednih misija ili tako nekih stvari koje bi naterale igrača da istražuje.
Uglavnom i pored nekog neiskorištenog potencijala, zadovoljan sam.
Nije 9 ili 10 od 10 naslov, ali 7.5 do 8 od 10 sigurno.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke