Prikaz jedne poruke
Stara 7.1.2011, 12:27   #8
ivanza
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
Određen forumom Re: Razmatranje jedne veoma loše ponude grafičkih kartica

Citat:
Patton kaže: Pregled poruke
Ljudi, u mom selu () tehnicka podrska za ADSL ide po kraju i namesta spliter na telefonsku liniju za 50e. Sta drugo treba ocekivati? Ne znam o kojoj se firmi radi, niti u kojem je gradu, ali valjalo bi svi iz unutrasnjosti da provere prvo cenovnike vodecih firmi u zemlji (ma gde se nalazile) pre nego sto udju u ovako neku lopovsku radnju u svom kraju. Mada, ja kada sam poslednji put sklapao komp, od 6 komponenti koje sam kupio, dve su dosle iz unutrasnjosti, jer nisu bile u BG-u na lageru - kako god okrenes komponente putuju okolo unaokolo i nista im nece faliti
Kada bih ti rekao da je centrala te firme u Nišu i da ime te firme sadrži P...om onda nije teško zaključiti o kojoj se firmi radi.

Kada bi uporedili cenu ddr3 memorija te firme sa cenama u Beogradu došli bi ste do šokantnog otkrića da ova firma iz Niša prodaje ddr3 memorije do 100% skuplje.

Ovde na forumu je već postojala jedna tema o hejtovanju gotovih konfiguracija ove firme.

Njihovo predstavništvo u mom gradu nema baš stručne servisere i isti prave dosta brljotina. U mom slučaju su bile dve brljotine načinjene od njihove strane koje su kilavo ispravljene (prva je rešena prelaskom sa Intel-a na Amd u nekoj sasvim trećoj firmi a drugu da bi ta firma rešila morao sam da dignem dreku ) a znam još njihovih brljotina. Mogao bih da napišem koje su to brljotine ali neću da nebih opterećivao temu. Osoblje koje im se bavi prodajom nije baš upućeno u ono što se prodaje. Ja u tu firmu ne ulazim više ni DVD da kupim.

Predstavništvo ove firme u mom gradu je nekada bila samostalna radnja i tada je sve bilo mnogo bolje. Od kada su promenili vlasnika sve je krenulo nizbrdo. Ugled im je veoma poljuljan zbog gore navedenih razloga.

Sve u svemu, ako je ovako i u ostalim predstavništvima ove firme onda zaslužuju da propadnu.
ivanza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke