Prikaz jedne poruke
Stara 19.10.2006, 8:50   #49
Marko Belsak
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 134
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 16 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Vase iskustvo sa SBB-om

Ja imam SBB vec skoro godinu dana. Zadovoljan sam kako radi. Prekidi i zagusenja su vrlo retki i kratki, a brzina je tacno ona koju sa uplatio. Ako je protok manji nego sto treba, gotovo sam siguran da je to sa one druge strane veze.

A nije izgledalo da ce biti tako kad su mi uvodili. Kad su mi modem prikljucili prvi put nije bilo signala dovoljne jacine. Veza uopste nije mogla da se uspostavi. Ekipa za podrsku je dosla sledeceg dana da to popravi. Prvo su cackali kod mene, pa se zatim pentrali na obliznju banderu, u nameri da pojacaju signal. Vratili se kod mene, ali videli da ni to nije uspelo. Rekose: "Ajd' da probamo da pojacamo signal malo dalje uz ulicu".Vec sam mislio da uopste necu uspeti da se kacim na njihov internet. Medjutim, tada je proradilo. I dan danas radi bez nekih problema.

Ja sam inace u Beogradu, na Zvezdari. U mom neposrednom susedstvu ima nekih15-20 pretplatnika SBB kablovske televizije. Od toga samo nas 3-4 imamo i njihov internet. Ne znam kako bi izgledalo kada bi se prikljucilo vise ljudi.
Marko Belsak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke