tema: [Mobilni telefon] TV Mobile T737B
Prikaz jedne poruke
Stara 23.3.2010, 3:15   #10
qwerty
Član
 
Član od: 7.2.2007.
Poruke: 213
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 79 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: [Mobilni telefon] TV Mobile T737B

Citat:
federer kaže: Pregled poruke
Kinezi bi bas stalno da kopiraju softverski izgled telefona. A spoljasnji mi lici na ZuneHD
Spoljasnji je valjda kopija Nokia koncepta 5900
Citat:
Beagle kaže: Pregled poruke
Kad covek vidi sta se sve dobije za 100 evra, mora da se zapita koliko para mlatie Nokia, Apple, HTC i slicni proizvodjaci...
Upravo to.
Citat:
Partybreaker kaže: Pregled poruke
Veoma lep opis, hvala što si nas upoznao sa ovim specifičnim telefonom.

Samo ne uspevam da izguglam tačne specifikacije. Je l' kamera 0.3 ili 3MPx? I podatak za ekran varira od 2.8", pa do 3+ inča... Treće, da li si imao nekih problema pri korišćenju dve SIM kartice? Moj rođak je baš zbog toga uzeo kineski telefon (doduše Anycool) i baš se pati kad treba da koristi tu (ne)pogodnost telefona.
Kamera je kod vecine kineza 0,3. Displej varira zavisno od toga ko ga pravi. Isti model, vise proizvodjaca, razne varijacije... Dve SIM kartice rade bez problema(probao sam razne kombinacije, posto na SIM2 slotu upraznjavam akcione kartice ali nisam probao sa Vip mrezom ni jedan broj) Mozda je malo smor kada zovem nekoga uvek pita sa koje kartice, pa imam jedan korak vise, ako si na to mislio?
Citat:
NIDZA bOj kaže: Pregled poruke
jel ovo anycool,softer ko onaj sa iphonea....
samo da ti kazem,2 ortaka koja su kupila telefon,oba su riknula posle 3 meseca,jednom tastatura,a nece da puni bateriju....
jel ovo kineski kinez ili original kinez?
Nemoj da se fokusiras na to sta na njemu pise tj. kako se zove. Za dodatna 2$ moze da pise NIDZA bOj na njemu ovde je akcenat na (multi)funkcionalnosti za minimalne pare. E sad, "jesmo li dovoljno bogati da kupujemo jeftino"? To ce jedino vreme da nam pokaze. Konzervativnost po strani. kocka bacena

Dobra stvar koju zaboravih da stavim u originalnom postu je mogucnost telefona da iskljuci sve tonove i prebaci se u tihi mod kada ga okrenete da displej gleda na dole. Cak i u toku poziva(ukoliko displej gleda navise) prebacice u silent kada ga okrenete. Mnogo dobra stvar, izvukli su maksimum iz Gsenzora.
qwerty je offline   Odgovor sa citatom ove poruke