Prikaz jedne poruke
Stara 24.10.2020, 15:32   #23
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Novi Gaming PC

Citat:
maxiMD kaže: Pregled poruke
+ rtx 2060
Ovo niko nije rekao, možda mi je promaklo, al nikako za tolike pare uzeti 2060.
2070super ti je minimum, preporuka je 3070/rx6800/rx6700 kad se pojave a u novembru bi trebalo bar neke od ovih da postanu dostupne. Moj savet je drži se toga kao osnove i kreni da gledaš gde šta ima, razmisli hoćeš sam sastavljati ili uzeti na jednom mestu da ti sastave (npr. ja volim sam, al je i mene uplašilo kad sam "natezao" amd hladnjak prvi put) i taman dok sve to nađeš, skontaš plan, pojave se nove grafike i nju uzmeš poslednju. Treba videti i koje češ tačno napajanje, Seasonic je moja preporuka... Kućište? Hoćeš sa stranicom ili bez stranice, izbegavaj plastiku svakako i idi na kaljeno staklo, hoćeš sa mrežicom napred za protok vazduha... Meshify C ili NZXT onaj beli što se pojavljuje u svakoj yt konfi, ili nešto drugačije a slično (ja imam Thermaltake S300 snow i meni je ok, možda nekom nije, svako gura nešto drugo kućište je zeznuto uzeti).

Ja namerno nisam taj deo pisao do detalja da ti možeš da nađeš šta ti odgovara, a i mislio sam biće predloga za te detalje pa da biraš.

A ti se fokusirao na jači procesor. Veruj mi, 6 jezgara ti je dovoljno, pa ljudi se igraju i danas na i5 druge generacije sa 4 jezgra i jako malo keša... Bolje razmisli da dodaš na sve to wireless xboxone controller ili nešto da možeš da pikaš lepo Dark Souls 3 iz fotelje.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke