Prikaz jedne poruke
Stara 3.9.2020, 12:05   #148
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Iskreno nema potrebe ubedjivati tako ljude koji u startu ne provale i ne dozive igru na pravi nacin. MIslim da ne postoji momenat u igri koji je pretvara u nesto totalno drugo, da bi sad oni rekli "e to je to sto sam ocekivao". Znate, to su ljudi koji su navikli da igraju Call of Duty (Kuzmanovic je odlican primer, svakom COD-u je dodelio 9, a DS je napljuvao kao da se radi o najgoroj igri ikada), takvi ne mogu da skapiraju da je eto neki AAA studio napravio survival/walking simulator/adventure game.

Ne mogu da se pomire sa tom cinjenicom da ovo nije akciona igra, niti je takva reklamirana. Ako od cokolade na kojoj pise "ukus jagode" ocekujes da ima ukus lesnika normalno je da ces da se razocaras, ali je ovde jos ludje sto iako na omotu pise da je sa ukusom jagode oni su kupili tu cokoladu u nadi da ce da ima ukus "mlecne sa lesnikom" i onda se bune zasto nema taj ukus koji oni vole. Jednostavno ovo nije igra za svakoga, ponajmanje za COD fanbojeve kakav je gosn Miodrag.

Ja sigurno ne idem da pljujem Euro Truck Simulator jer nema friziranja, budzenja spoilera, nema nitro pogona i policajaca koji te jure. To je igra za relaksaciju, sednes vozis, kreiras svoju destinaciju i cilj ti je da stignes tamo gde si zamislio. Toliko o tome. I u besmislu ima smisla.

Poslednja ispravka: Vlajk@ (3.9.2020 u 12:18)
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vlajk@ na korisnoj poruci:
BiTrAtE (18.10.2020)