Prikaz jedne poruke
Stara 9.12.2007, 17:36   #31
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Commandos serijal

Citat:
bojanh kaže: Pregled poruke
svaka cast care provalio si me .upravo sam to hteo da uradim...da nekom ko ima win 98 posaljem setup a on meni celu instaliranu igru,ali posto skoro svi imate tako jake grafe onda ne vredi ni pokusavati instalirati sistem,steta.a inace ja ne mogu instalirati win98 jer ga nemam a i ne verujem da bi ga uopste mogao nabaviti.a sto se tice onog desni klik na setup pa compatibility,to sam vec probao i moram reci da ne vredi,to sam prvo uradio cim mi je izbacio error za operativni sistem.ajd ako uspes instalirati win98 i ako uspes nekako da ga pokrenes sa tom grafickom,javi mi se na pvt pa cemo se dalje dogovoriti,i hvala unapred puno
Moja poenta je bila da niko nema instaliran Win98, ali bez obzira sto ne podrzava nove graficke, mogli bi ti ljudi (sa novim grafickama) ovde pomoci tako sto bi instalirali Win98, pokrenuli instalaciju commandosa, i onda obrisati Win98, pa tebi poslati instalaciju commandosa. Ali previse cimanja, zar nije lakse da ti nabavis Win98 .

Imam ja Win98 SE. Instaliracu ga, kao sto rekoh, zbog System Shock 2, ali cu to verovatno uraditi na burazerovom kompu, on ima 9000Pro i siguran sam da Win98 podrzava tu graficku, kao i tvoju 9550. Dakle nabavi nekako Win98, instaliraj ga i onda uzivaj u commandosima .

Poslednja ispravka: Sarmatian (10.12.2007 u 3:59)
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke