Prikaz jedne poruke
Stara 9.12.2007, 17:21   #30
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: Commandos serijal

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
...tesko da danas neko ima instaliran Win98, a kamoli Win95. Pa iole novije graficke nisu drajverski podrzane u tim operativnim sistemima.
Cak i da jesu, pa ko bi se smarao sa tim bushnim i bagovitim OS, naspram XP-a.
Odgovor je: ti . Instaliraj Win98 (pa probaj da nekako instaliras drajver za graficku).

Ja cu verovatno probati da instaliram Win98 (mada kazem sumnjam da ce moja 8800GTS ili bilo koja novija graficka biti drajverski podrzana), zbog System Shock 2 .

Ako neces da se zezas sa Win98 ili ti ne podrzava graficku, probaj ovo. Desni klik na taj setup.exe, pa onda ides na Compatibility tab, pa stikliras Run this program in compatibility mod, pa izaberes Win98/Millenium.
Meni je ovo znalo da pomaze, kada je problem pokrenuti neku prastaru igru, ne znam da li pomaze oko instalacije .


edit: sad videh da imas graficku 9550, ja mislim da postoje drajveri za nju za Win98.
svaka cast care provalio si me .upravo sam to hteo da uradim...da nekom ko ima win 98 posaljem setup a on meni celu instaliranu igru,ali posto skoro svi imate tako jake grafe onda ne vredi ni pokusavati instalirati sistem,steta.a inace ja ne mogu instalirati win98 jer ga nemam a i ne verujem da bi ga uopste mogao nabaviti.a sto se tice onog desni klik na setup pa compatibility,to sam vec probao i moram reci da ne vredi,to sam prvo uradio cim mi je izbacio error za operativni sistem.ajd ako uspes instalirati win98 i ako uspes nekako da ga pokrenes sa tom grafickom,javi mi se na pvt pa cemo se dalje dogovoriti,i hvala unapred puno

Poslednja ispravka: Sarmatian (10.12.2007 u 3:58)
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke