Prikaz jedne poruke
Stara 25.2.2006, 23:31   #20
darthmajor
Član
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 303
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Neverwinter Nights 2

Prica nije bila losa, ali ni najbolja koju sam ikada video...Po meni HotU ima najjacu pricu (ili mi se samo cini zato sto sam epic character?) Henchmeni su bili interesantni, ali ako ih urade kao u KotOR (ali da urade posao do kraja!) bice fantasticno. Ova 'realnost' o kojoj pricaju ce biti dobrodosla posto je ipak malo glupavo da si 2-og nivoa a vec ceo faerun zavisi od tebe (a pritom je svako oko tebe jaci)...
Citao sam da nece biti jahanja sto i nije velika tragedija, ali ono sto je meni malo razocarenje jeste da nece biti 'face creator'-a. Steta da ako je vec toliko jaka grafika da ce ti lice biti portrait da ga ne mozes cutomize-ovati
Jako bih voleo da vidim neki 'celebrity' u igri (tipa Drizzt, Elminster, Khelben,...) to daje ogroman dozivljaj onima koji znaju ko su.

@Voodoo NBGD
Nisam primetio odgovor tog dana, ne znam ko me zeznuo - forum ili mail server...uglavnom skinuo sam i stvarno su mogli da pokazu nesto vise. Atmosfera je kao da se radi o nekom horroru!?! Ono sto jesmo videli na tenutak je kako se menja senka prolaskom vremena, koliko dobro izgledaju likovi i koliko je velik zmaj (u low-res), ali je ovo vec valjda game engine pa bar nema varanja
darthmajor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke