Prikaz jedne poruke
Stara 14.4.2006, 12:34   #356
Bug[Su]
Član
 
Član od: 6.4.2006.
Poruke: 226
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: kakav čovek

Pshto vidim da svi pishete o nekim biserima pa ajd i ja cu

Ovako
ja(bug)
Imam wifi grid + ap (ap moram da koristim jer bi imao mnogo kabela i bio bi mi ogroman gubitak do neta)(nije da se hvalim nego vas uvodim u pricu)
i sad imam jednog bisera u razredu (Code Name: Shofer)
Sitvacija 1:
mi neshto po razredu raspravljali i ja spomenem ap kad evo gospodina shofera i pita mene kolika mi je brzina AP-a i ja mu kazem naravno 100mbps i ona me onako zacudjeno pogleda i pita " Stvarno?" i ja mu kazem jeste (shto da ga lazem kad je istina) i lik se naplio on tje da kupi ap (20m je od ISP-ovog ap-a) da i on ima brzi net (ko je skapirao smejatje se)

Sitvacija 2:
ja ga pitam ako si tako blizu ap shto pre nisi uze wireless i nebi se mucio sa diaupom a on meni kaze "bojao sam se kad duvne vetar da mi ne okrene antenu"

Sitvacija 3:
Ja imao Win2003 Server Edition i Shofer se napali da i njemu to treba ja mu dam lepo i on sutra dan meni kaze da ne valja neshto i ja mu kazem pa shta tje to tebi kad je to za server , on mi kaze"ja mislio to neki dodatak za xp"

Sitvacija 4:
Lik me pita "dali da ja prodam pc i kupim laptop" ja mu kazem odkud ja znam tebi treba ne meni , one tje na to "pa ja stalno pa ja ga pitam koliko stalno on kaze "pa 1mesecno" pomislim u sebi koja je to budala i koliko je to stalno dodje on posle 10min kod mene i pita me "a dali moze adsl na laptop"

E da imamo i profesora informatike i on je biser(razred nam podeljen na dve grupe i dva profesora imamo (fala bogu kod boljeg sam profe) )
I sad ta grupa uci kako da menja efekte kod wina i kad dodju do Appearance taj biser od profe kaze "to netjemo da menjamo to je za neke vetje hackere"
a profa pre nego shto pocnu da rade neshto novo prvo sve to lepo nadje gde je shta pa tek onda predaje a kad ga pitash neshto u vezi PC-a lik se pogubi

zasad toliko dok ne lupi neshto novo
Bug[Su] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke