Prikaz jedne poruke
Stara 3.4.2012, 10:42   #1
Win2K3
Novi član
 
Član od: 25.1.2012.
Poruke: 16
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Komp do 130evra ... Vase misljenje..

Pozdrav ! Posto sam svorc i vecito svorc,zanima me ,posto sam nakupio nesto `sice`, da li je ovo dobra kupovina (polovan racunar,za novi nemam para i necu imati veci budzet,ili cu imati 20 evra max vise) ...

Procesor AMD Athlon64 6000+ x2,
Ploca Asus M2n-SLIRam Kingston DDR2 4gb
GeilGrafika 8500GT 521 ram,
HDD 250 Maxtor SataDVD r/w,
TV kartica,
Zelman kuciste
napajanje 400w...

E sad sta me zanima ... Posto nisam gejmer,a mnogo mi se igra GTA 4 i Mafia 2 ,zanima me da li je ova masina dovoljna za to ? (ne mislim na graficku,verovatno ova 8500 GT nije dovoljna,pa bih nju kasnije doplatio) ... Da li je moguce za 130 evra dobiti `vise` ? ili ako je ovo realna cifra (a mislim da jeste) ,da ja ovo kupim ... Nasao sam 2 slicne konfiguracije,sve je full sa lepim kucistem,a davno nisam kupovao nov PC ,pa vi bolje znate ... Zadnje sto sam kupio je bio Athlon 64 3000 ... Kapiram da na 4gb rama i dual core,svaki Windows ide solidno (konacno cu sa Win 2003 Ent Ed,preci na Win 2008 R2) ,pa me zanima gejmerska strana...

Jos jedno pitanje : koja graficka kartica je neka normala za gore pomenute 2 igre ? Osim GTA 4 i Mafia 2 ,nista drugo me ne zanima,posto sam veliki fan obe igre.... Kapiram da sa sto manje para dobijem neku solidnu masinu,posto mi budzet nije jaca strana.Hvala !
Win2K3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke