Prikaz jedne poruke
Stara 20.3.2018, 13:56   #14
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Nexus 5x ili iPhone 6?

Citat:
Kojic_M kaže: Pregled poruke
Recimo trecini iphone 6 ne radi otisak. Moj drug kupio 6s, ekran prestaje da reaguje na tenpetaturi ispoc 0C. Ne moze covek da se javi vec duva i greje telefon da bi mogao da ga koristi. Moj drugi drug imao 4s, otkazalo sve sto je moglo da otkaze. Slika na ekranu mu se tresla kad nema 3g, onda kao i mnogima otkazao wifi, onda dugme za otkljucavanje, na kraju i baterija. Jos jednom drugu baterija sa 20 posto pada na 2 posto u roku od 2 minuta i onda se isprazni do kraja... To je sramota.
Pa možda bi trebali da kupe nov ispravan uređaj umesto da na KP jure neispravne polovnjake koji se prodaju za "jednu črvenu"

Šalu na stranu. Ništa od ovoga što si nabrojao nije standardno ponašanje za telefone, nebitno da li su Apple ili neki drugu uređaji. A ako ćemo već statistikom da se bavimo imam puno prijatelja i kolega koji koriste iPhone i do dana današnjeg se nijedan nije požalio na probleme (ne računam idiota od 150kg kome nije jasno kako je "petica" mogla da pukne nakon što je seo na nju ). Doduše, svi do jednog su kupljeni novi u Apple Store-u.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke