tema: AMD Navi
Prikaz jedne poruke
Stara 31.10.2020, 0:59   #255
zexns73
Član
 
Član od: 21.2.2016.
Poruke: 112
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: AMD Navi

i sama lisa su je izjavila da kad je dosla na celo amd kompanija je bila u teskom s**nju,umalo ih zakopala kupovina ati-ja i da bi se spasla proizvodnja morali su se okrenuti trzistima kao sto su prvenstveno data i tu centri u to vreme je ionako trziste dekstop racunara stagniralo,znaci ne bas bukvalno da su morali da skinu gace ali prvo probijanje na trziste data centara pa onda trziste konzola i tu su pristali pod uslovima nije navela tacno al te uslove su intel i nvdia odbili i naravno rudarska groznica je dosla u pravo vreme da stanu na noge
Tako da ne cudi me sto sad nvdia kupila arm a intel kreno sa proizvodnjom gpu-a,tako da niko od velikih igraca nemoze da prezivi samo na jednoj strani,sibicari se na sve strane
meni licno najvaznije da se konkurencija krlja medjusobno pa jednom ce proci i ovo cudo od pandemije grabilo se i kod nas pa su cene dosta vece nego pre ovog ludila pre godinu ipo dana moju safir rx570 gb sam u prodavnici platio 13300 dinara a bilo donedavno dok je bilo mnogo skuplje pa kad sve ovo ludilo prodje nadam se nekom rx5600 sa 8 giga ili nesto od nvdie,nigde ne zurim
a za nekog amerikanca sto se smrzavo 30 sati ispred prodavnice i lije suze uospte ga ne zalim to mu je i jedina muka u zivotu i kad mu se malo smrzla guzica
mi ovde od rodjenja uvek nesto cekamo pa smo operisani od toga


najvaznije da smo dosli do toga da su se sve izjednacili i da cemo odsad kupovati graficke isto kod kad zeske kupuju auto po boji koja nam se svidja
zexns73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke