Prikaz jedne poruke
Stara 2.3.2014, 13:11   #106
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Re: Nokia Android telefoni

Citat:
ColdBoot kaže: Pregled poruke
1. podebljano, a m$-ov nema manu, šatro? here, vrhunski za Srbiju?
2. podebljano, ma nemoj? Trebaju nam 'icroshit servisi, jer su kao bolji? I, jel' te zabole i za m$?
3. podebljano, opet ti kažem, a nije ti debilno što X seriju prodaju sa m$ servisima(to ti je, ono, OK)? Jel ti u stvari oćeš da prodaješ ovaj krš od m$/nokia kao i tablete nekoć, pa ti uopšte ne prija ova vrsta kritike jer ne valja za pos'o, ili radiš za Redmond debile? Aj, reci, čija si žrtva i budi iskren jednom bar?
da malo imas pojma o necemu ti bi znao da je here navigacija bivsi, navteq, cije mape koristi igo i mnogi drugi programi za navidgaciju, i da, srbija, kao i sve zemlje su odradjene odlicno.

ne trebaju nam microsoft servisi. here nije microsoft servis, here je nokijin (navteq) servis. ako x dolazi sa preinstaliranim ofisom to ce biti prvi put da neki android telefon ima ofis koji je u stanju da prikaze dokumente koji imaju pravilan formatting kao na kompjuteru.

sad sta drugo ce jos doci na toj nokiji x ostaje da se vidi, ali ce svakako biti materijala za brisanje i ciscenje.

da, savrseno me zabole za microsoft, njih pogotovu ne mogu da smislim. uradili su jeenu dobru stvar u istoriji postojanja, a to je da su doneli jake tablete na koje bih ja opet stavio linux ili android. ali time ne mogu da se iskupe za sve gluposti koje su godinama radili i rade. to monopolističko đubre ne mogu organski da podnesem.

jel tebi problem da shvatiš da postoje ljudi koji ne vole ni jednu kompaniju. isto kao što te kompanije pokušavaju nas da iskoriste i one nikoga ne vole, vole samo pare. postoje ljudi koji će kupiti najbolju stvar koja najviše nudi u određenom trenutku i to je jedino što ih interesuje. apple proizvodi nikad nisu bili dobri za kupovinu, ms retko kad, android skoro uvek. ali to ne znači da nemaju manu. ne postoji savršen proizvod, postoji samo proizvod koji osoba iz nekog razloga doživljava kao savršen. da li je to enormna suma novca koja je data za to, pa to mora da bude najbolje na svetu (apple), ili šta god drugo...

ja se bavim fundamentalnin naucnim istrazivanjima i naravno da nemam nikakvog interesa da "volim" ili pricam pozitivno o bilo kakvoj kompaniji. svaku kompaniju cu da kritikujem koja postoji na ovom svetu, niko nije savrsen, samo reci ime.

trenutno najviše nade polažem u projekat ara za koji smatram da je budućnost, a to je motoroli (sad google) projekt. ali neću da idem i da palim sveću u crkvi google-u zbog toga i da se molim za zdravlje, nego ću kupiti telefon kad izađe. dosta podrške od mene, od koga je i to im je mnogo.

nisi mi rekao nista za otvoreni mobilni os? cedni google ti ga je doneo?

nisi nista komentarisao o otvorenom sistemu koji je ugledao svetlost dana zahvaljujuci nokiji mnogo pre androida?

nokia dodje i da ti otvoreni sistem koji ne skuplja podatke o korisnicima, za koji su sve aplikacije u repou besplatne i bez reklama, i onda nokia ne valja. a google dodje i donese ti os specijalno dizajniran da plasira reklame, os koji skuplja podatke o korisnicima, os za koji se sve dobre aplikacije placaju, a one koje se ne placaju prepune su reklama, i google je divan zbog toga, a nokia ne valja.

nokia ne valja iz mnogih drugih razloga, jedan od njih je sto nisu nastavili da prave hardver za maemo, ali to nije tema.

sve u svemu iz tvojih postova zakljucujem da nisi kompetentan da sa mnom ulazis u raspravu i da ocigledno nisi u zivotu koristio ni jedan mobilni os sem androida, da si zrtva globalnog ispiranja mozga i da imas neki interes da pricas pozitivno o google-u cak i kad nema nista pozitivno da se kaze.

tako da cu se ja iz dalje rasprave sa tobom iskljuciti, jer stvarno nema smisla ovako da ti objasnjavam poato ti ili nisi dovoljno inteligentan da shvatis u sta sumnjam, ili shvatas, a bacas neku glupu pricu iz nekog interesa.

Poslednja ispravka: ed_hunter (2.3.2014 u 14:30)
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke