Prikaz jedne poruke
Stara 8.10.2016, 20:05   #148
No_LiMiT
Član
 
Član od: 25.8.2006.
Poruke: 92
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Kojeg mobilnog provajdera u Srbiji izabrati

Ajte posavjetujte me na koji prepaid ili postpaid da predjem, ako je post da je ugovor 12mj. Pozivi i poruke minimalni mi trebaju, mislim da ne pricam 30 minuta ni 10 poruka, pozeljno sto vise interneta ili jeftinije kao dodatak. Takodje postpaid mi je za***** jer ne znam do kad cu i dje cu bit pa... Do ljeta i malo poslije sigurno a vjerovatno i iducu god ali svakako da ne se ne obavezujem. Sad sam u mts neki mix net s paket ili neko ****** a neta imam 200mb( LOL) pa mora da dokupim poslije 15 minuta 1. u mjesecu.

Evo gledam, ako znam, recimo ako uzimam drugi paket VIP ima najbolje 300 minuta poruka i 1200mb za 1090din, ovi drugi su mnogo gori.
Ali postoji opcija prepaida vidim, kod mtsa, kao za 200din imam 1gb nedeljno, 4 nedelje 800 din i dopunim jednom 200 da se nadje 1000 a dobijem vise neta i npr kad nijesam tu ne placam pretplatu i tako to, ne zvuci mi lose, ne znam ima li koja mana nasuprot postpaida, a vazda mogu dopunit online. E sad postoji sansa da mi mts nece dati da predjem na prepaid sa postpaida iako mi je istekao ugovor pa moram kod drugog nekog haha. Slicnu ponudu i VIp ima doduse a i za 300 din 4gb za nedjelju dana.
Telenor vidim ima isto nesto tako ali kod njih net traje mjesec ali je skuplji...
Bas ne znam, sve mi djeluje ****** lol
No_LiMiT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke