Prikaz jedne poruke
Stara 27.9.2019, 15:10   #6
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: Online prisustvo SK

Баш сам малоприје нешто тражио на сајту СК и поново ми је на памет пало управо ово о чему је покретач теме причао.
Дај рекох да уђем на форум да погледам има ли живих, а оно тема свеже отворена.

Додао бих само један коментар на ову изјаву

Citat:
galebns kaže: Pregled poruke
Sve to sjajno zvuci a i nisi prvi sa idejom Problem nije u ljudima koji rade u SK vec sto je u pitanju drzavna firma...
Како тачно то што је државна фирма утиче на овако јадан изглед сајта, волио бих да ми то неко објасни??

Нећу улазити у дубље и шире анализе, али оно што знам је да смо прије 15-ак година у средњој школи у неком од разреда сви били задужени да направимо мали сајт.
Кунем вам се да су наши тадашњи средњошколски сајтови (иако јако мали) били љепши и функционалнији од овог садашњег СК-овог.

Па овај садашњи сајт на посла места нема ни неке основне поставке, нема back to home дугме на доста мјеста, search bar у оквиру сајта архиве не ради, функционалност је на нивоу 2001. године.

Зато нама ништа и не иде... имамо (сада већ култни) информатички часопис који траје цијелих 35 година и на тој бројци му могу позавидети многоооо озбиљнији страни часописи и портали ... а за свих тих 35 година нико није нашао пар дана времена да сједе, загрије столицу и мало среди сајт? Па зар то није срамота??

И чему уопште извлачење на "државну фирму" или које већ разлоге? Какве везе има државна фирма са тиме што је потребна једна особа да мало сједне, потруди се и среди сајт да то личи на нешто из бар 2015-године.... а не овако да нас враћа назад у 20. вијек?


Молим да се ово прихвати као искрена сугестија и критика без икаквих лоших намјера.
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku joximovic na korisnoj poruci:
Relja (30.9.2019)