Prikaz jedne poruke
Stara 29.11.2019, 1:46   #808
Cirko84
Novi član
 
Član od: 28.3.2019.
Poruke: 3
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Exclamation Zatamnjivanje slike na monitoru

Zdravo svima, nadam se da nisam pogresio kolonu prilikom pisanja. Vec sam postavljao pitanja u vezi ovog slucaja. Jedan clan mi je odgovorio da otvorim This PC na maximize, pa ako je tamo sve u redu, onda je do monitora. Ali evo u čemu je moj problem.
Kada se ulogujem na facebook, oce da se mesaju slike i tekst, kao i da se slike delimicno preklope povrsinski, takodje ono sto se valjda zove vremenska linija na fejsu oce cela da zatamni. Kada prevucem kursor preko tamne povrsine slike, slika se vrati nekad trajno, a nekad samo dok kursor promine. Takodje kada posećujem grupe ciji sam član, desava se sve to, mada slike oce da odu i u stranu. Da i komande nece cesto da rade na fejsu, pa cak ni odjavljivanje, samo je prihvati, a onda vergla onaj plavi kruyić.
Na you tube mesa slike i blokira pre nego sto ukucam predmet pretrage, a kada otvorim pretragu ili pustim video, ista pesma kao na fejsu.

Na alibabi kada zelim da vidim karakteristike pojedinacnog predmeta, blokira i mesa slike, ali bez zatamnjivnja, mada ruku na srce na alibabi sam bio 5 puta u zivotu.
Monitor je kupljen marta 2019, AOC LED 22 Class, l2280SW. IPS je i ima sopstveno strujno napajanje, sa onom pravougaonastom kutijom na sredini kabla, valjda je stabilizator napona, kao sto ste naveli na početku teme.
Molim pomoc, hvala unapred!
Srdačan pozdrav!
Cirko84 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke