Prikaz jedne poruke
Stara 13.2.2012, 16:21   #14
DarthSidious
Novi član
 
Član od: 7.8.2010.
Poruke: 28
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Crusader Kings 2

To je bug, te armije bi trebale da se stvore event-om samostalno i da se bore za sebe, a video sam na Paradox forumu da se još nekima desilo isto što i tebi. Medjutim, dev. tvrde da je to bug samo u demo verziji, i da je raščišćen u release verziji igre. Jel igraš demo ili full?

Citat:
mikicaa kaže: Pregled poruke
sta bre nisu pogresili recimo imash 10 teritorija i imash 5 sinova ostane ti samo 3 teritorije a ja sam na primer vec podelio svim sinovima pre toga makar po 1 a drugi sin mi je imao vec 3 teritorije koje sam mu dao pre smrti i bez obzira na to mora on da nasledi jos, svasta glupo je zato sto ti mozesh ako imash srece da ti ostane najstariji sin na dvoru da mu dodelis svu zemlju a ostali da dobiju ku.ac sto uopste ne bi bilo fer a i nemoguce u tom vremenu zato sam reko da bi bilo najbolje da su to uradili drugacije ako si im vec dodelio zemlju zasto da nasledjuju opet od tebe ta nije im palo sa neba vec si im ti dao
Po Gavelkind zakonu, koliko god ti zemlje raspodelio u toku svoje vladavine, ono što ti je ostalo biće raspodeljeno tvojim sinovima kada umreš. Kao što je bilo i u stvarnom srednjem veku. Tako da molim te prekini sa rant-om o tome kako nije fer, zato što su developeri odradili sasvim ispravno. Plus, već sam ti objasnio razlike izmedju naslednih zakona. Ako ti ne odgovara Gavelkind, planiraj da u dogledno vreme središ situaciju u zemlji tako da omogućiš sebi da predješ na Primogenituru.

Edit: @JAZO: Iskreno, nisam igrao tutorial, pošto sam veoma dugo igrao CKI tako da mi je velika većina pojmova poznata. Čuo sam, medjutim, da je tutorial dosta dugačak i dobar, tako da preporučujem da probaš igru.
DarthSidious je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DarthSidious na korisnoj poruci:
JAZO (13.2.2012)