Prikaz jedne poruke
Stara 15.6.2010, 14:10   #14
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Activision/Blizzard iliti ''Saga o pohlepi bez granica''

Citat:
Pipboy kaže: Pregled poruke
Vau, majstore, a kako tačno znaš da su isprazne gluposti pre nego što su igre i izašle, rekla ti kristalna kugla? Počinjete da opasno smarate sa tim primitivnim elitizmom i "evo, ja sam mnogo pametan i saću napišem da su SC2 i D3 glupe igre, divite mi se" stavom.
A jesu li igre izašle da ih tako zdušno braniš? Ako je nešto u izradi više od deset godina i pomaknutim rokom od najmanje 5 godina kako moreš reći da valjaju? Blizzard ih toliko reklamira, od 2005-e a šta imamo od toga. Oni su pokrali sve što su ikada napravili, od Warcrafta do WoW-a(izuzev Diabla)
Citat:
Pipboy kaže: Pregled poruke
Ako vam se igra igrajte, ako vam se ne igra zaobiđite, kao da svi redom imate obavezu da kupujete po tri originala nedeljno i da punite novčanike mrskim kapitalistima, guess what, to su pravila igre, igrajte je ili nemojte, simple.
Imam obvezu da punim novčaike Biowareu i takvima kao on, ali da mi prodaju **** za bubrege jer se napaljena djeca koja nisu igrala ništa osim WoWa pale na Blizzard neću tolerirati.
Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Ma to je samo Juraj i njegovi biseri. Veruj mi, nacitao sam ih se dosta do sada..
E templaru gori si ti od mene. Ili si zaboravio svoje napade na omražene kapitaliste . Ja bar ne skrivam svoje lice
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke