Prikaz jedne poruke
Stara 4.9.2016, 23:37   #7
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Europa Universalis IV

Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
Nevjerovatno kakvu su politiku zauzeli sa ProBook linijom. Ja sam u januaru prošle godine ugrabio bezmalo zadnji model G1 serije u Podgorici i platio ~600 evra za Core i5 - 4200M, 8GB i Radeon HD 8750M. Sad za iste pare dobijaš ULV procesor, duplo manje RAMa i (i dalje) bijednu jednogodišnju garanciju.

Europa Universalis nema real time bitke? Osjećam da postojeći ProBook, uz preporučeni SSD i metanje još RAMa u nj', može solidno da krčka tog slona na grudima od igre.
IMam isti laptop već godinu i po dana Pregrijava se. Apsolutno nije preporučljiv za gaming. sAD sam skinuo donji poklopac i temp se kreću oko 90-100 stepeni i za procesor i za grafu sa pastom stavljenom u zvaničnom servisu (pošto je jako teško doći do procesora).

Ako hoćete gaming, ili Core i7 ULV ili gaming mašina od 1000eur plus, nema druge nažačost Od HPa bježati kao đavo od krsta kad je gaming u pitanju. Pregrijavanje, loše riješeno hlađenje, teško se dolazi do procesora.

Imao sam od 2007. još dva laptopa prije ovog HPa... MSI gaming edition, cool, al mi se alu maska raspadala.. I jedan matori Fujitsu =)

Ovaj HP G1 Za office - vrh vrh vrh. Za gaming, nula. I slažem se za cijenovnu politiku.
Dimo probaj prime 95 i gledaj temperature....
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke