Prikaz jedne poruke
Stara 5.2.2008, 14:52   #3
nets
Član
 
Član od: 1.12.2007.
Poruke: 64
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 16 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Nova Leisure Suit Larry igra?

Ništa od svega toga skupa. Okretanje mainstreamu u vidu pritisni X ili O ili eventualno trokut za dalje, i hodaj dok te ruke ne zabole po mom mišljenju nije ni L od onoga na što su igrači (bili) navikli.
Tužno je što im je Al Lowe čak ponudio da će im pomoći, čisto da više ne gaze Larrya, no menadžeri Vivendija jednostavno ne žele razumjeti. Rebrandirali su Larrya misleći da je to mlijeko u tetrapaku i da će ga zato ljudi više igrati. Iduće godine kad će Sierra slaviti 30 godina postojanja moći će se valjda najviše pohvaliti decenijom rekordno loših rezultata. Neko moje nepisano pravilo je da ne igram avanture koje se prave za konzole ("i" je namjerno propušteni veznik), to jednostavno nisu avanture nego "gubimo vaše vrijeme" igre (dosad sam igrao samo jednu igru koja se baca na taj štih - Sam'n'Maxa koji je možda i najveća ikona; pored njega živi groblje obećavajućih naslova. Samo mi fali da naprave 3D Monkey Island i Orion Burger u kojemu Guybrush skače po stablima i skuplja banane kojima će napraviti banana bombu da ubije Le Chucka). Dakle thumbs down za izuzetno nemaštovit pokušaj Vivendija da od dobrog, no pomalo zgužvanog materijala napravi hit. Neće. Ako misle s Larryem napraviti hit, jedan put je daleko najizgledniji - prodajte licencu Loweu, on zna gdje je LSL 7 stao i što igrači žele.
nets je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nets na korisnoj poruci:
urial_septim (12.3.2008)