Prikaz jedne poruke
Stara 6.8.2022, 20:01   #42
PinociO
Veteran
 
Član od: 3.1.2007.
Poruke: 548
Zahvalnice: 353
Zahvaljeno 183 puta na 121 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2022

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
iskreno, lično ne verujem da je našim čitaocima to toliko bitno kao kad se ljudi predomišljaju oko toga koje će dnevne novine da kupe...
Nismo se razumeli... nece neko uzeti SK zbog druge boje,nego ce lakse primetiti da je izasao novi broj. Ja sam recimo 2-3x do sad krenuo prvog u mesecu do kioska da pokupim SK (koji iako mi ostavljaju idem da pokupim cim se probudim,jednostavno navika) i na 5-10m od kioska vidim izlozen broj,(a nikad nije izlozena cela naslovna vec samo deo),ISTE BOJE kao stari i vratim se misleci u sebi da jos nije stigao novi i da cu naici sutra. A pretpostavljam da ima mnogo ljudi koji kupuju cigare,zvake i bace pogled na stampu vide naslovnu i kupe SK.E ako su ga kupili crvenog krajem meseca i onda pocetkom meseca ponovo vide crveni,garantujem da ga nece kupiti. Nadam se da shvatate sta zelim reci!? A vec sam rekao da naslovna kao naslovna apsolutno mi nebitna sta je na njoj i kako izgleda,nikad i ne citam sta pise na naslovnim stranama bilo kog mesecnika koji kupujem
PinociO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku PinociO na korisnoj poruci:
oluja (6.8.2022)