Prikaz jedne poruke
Stara 25.10.2006, 21:23   #6
Nikola_BN
Član
 
Član od: 15.3.2006.
Poruke: 58
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Dilema u vezi svega! Please help

Imam Frontier kuciste na 400W vec nekih 15 mjeseci i fluktuacija napona je kao na slici. Zanima me kakvo je vase iskustvo sa ovim napajanjem posto planiram da kupim neke komponente ali ne znam da li da zadrzim i ovo cudo, a pogotovo sto bih za neko bolje napajanje morao da izdvojim pozamasnu sumu novca.

Takodje imam pitanje u vezi toga da li je bolje imati 1GB rama na 266Mhz ili, 512 MB DDRII ili DDRI u dvokanalnom modu jer mi se taj izbor namece posto moram da doplatim upgrade na DDRII ili I, priblizno onoliko koliko me i izadje i novi modul od 512MB?

Takodje me i zanima koliko je losije uzeti nforce4+754+sempron 2800+, sa kojima bi i radila gore pomenuta dilema, u odnosu na athlon3000+nforce4 ili am2+sempron 2800+? Posebno napominjem da su mi bitnije stvarne performanse nego buduca moguca nadogradnja i da zelim da izadjem sto jeftinije. Sve bih to upario sa 7600GT. Znaci zanimaju me prije svega ciste performanse i gubici ako bih izabrao najjeftiniju varijantu, a konfiguraciju bih prije svega koristio za igre.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	napon.jpg
Viđeno:	142 puta
Veličina:	83,2 KB
ID:	3936  
Nikola_BN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke