Prikaz jedne poruke
Stara 3.12.2020, 3:45   #2000
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
Što si morao, igra je i na GOG (koji je u istom vlasništvu kao i CDPR, a igra je drm-free tu) i Epic itd, ima je na Humble...
Znam sve to. Ali ne koristim GOG, uglavnom koristim Steam, volim kada su mi igre na jednom mestu, imam jos Uplay i Origin i R* i jos neke, stvarno ne mogu jos jedan...Epic odbijam da koristim jos nakon nekih problema sa autentikacijama i resetovanjem sifara koje sam imao, jedva sam povratio nalog u par navrata, ne zelim da rizikujem a i nema potrebe.
Razmisljam se da mozda i probam Geforce Now u buducnosti (a steam tu ima punu podrsku recimo, za vecinu igara) Ima tu jos dosta razloga

Znam da ima GOG Galaxy koji sve to obuhvata ali glavni problem je pohvatati sve te sifre, autentikacije i nacine placanja na svim tim platformama, ne volim kada sam na sto mesta odjednom sto se tice placanja, finansija i ostalog. I ovo sto imam je previse. Eto sta mi se skoro desilo sa FB-om, ni na kraj pameti mi nije bilo da i tamo imam neke podatke Taman sam malo sredio sve to jos GOG ili Epic mi fali

Znam za druge prodavnice sa kljucevima ali, kao sto sam rekao, hocu da imam mogucnost refund-a za svaki slucaj. Steam kljuceva svakako nema u prodaji.

Nisam nikakav zagrizeni Steam fanboy, da me ne shvatite pogresno, samo mi on vise odgovara a i zbog gore navedenih razloga.

Bez brige, bice sredjeno...Uglavnom nema konverzije kad kupujem ali sad je izgleda moralo, tako su se zvezde poklopile (za mene). Bitno da je CP tu, ne kupujem vise igre sa punom cenom tako da 10 dolara gore dole za ovaj mesec nije strasno. Ovo sam morao da pazarim posle toliko cekanja
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke