Prikaz jedne poruke
Stara 22.10.2008, 4:56   #1
ShonEPFC
Član
 
Član od: 29.5.2008.
Poruke: 46
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Pomoć, laptop

Planiram vec neko vreme da kupim laptop ali posto nisam bas strucnjak da pitam pre nego sto odem u kupovinu,jer nemam zivaca previse lutati po prodavnicama pa da uzmem nesto lose....

Ne treba mi nesto extra,ne planiram igrati neke zahtevne igrice,niti koristiti neke zahtevne programe....Koristicu ga za gledanje internet TV,prakticnije mi je postaviti ga do TV-a i povezati nego postavljati 10 metara kabla od ovog PC-a do TV-a u drugoj sobi.Takodje ovaj PC dosta koristim i skoro uvek radi,skidam dosta filmova,muzike i malo malo sednem a starci stalno hoce nesto da gledaju....

Dakle necu ga koristiti za posao ili nesto slicno,niti ga mislim nositi sa sobom.Uglavnom za to gledanje internet TV-a i ovako uobicajno koriscenje....Glavni razlog zbog cega sam postavio pitanje je da nebih uzeo neki los mode,znam da ima nekih koji se greju ili imaju problem sa baterijom ili cime vec.Uglavnom najbitnije mi je da izbegnem model sa nekom od tih mana....

Posto zivim u australiji ne znam koliko ce vam znaciti cena jer verujem da cene nisu iste ali ako ima neko odavde recimo do 700$....

Evo nekih modela koje sam nasao u lokalnim prodavnicama a koje mi po ceni odgovaraju....

ASUS 15" Intel Pentium Dual Core T2390 1.86GHz CPU-2GB RAM - 160GB HDD - intel wireless 802.11 b/g

Toshiba Satellite 15" notebook Intel Pentium Dual Core 1.86Ghz - 1GB RAM - 120GBHDD - wireless atheros b/g


Eto cisto da pitam ima li neko nekih predloga i saveta,sta treba da geldam,sta da izbegnem?


Hvala
ShonEPFC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke