Prikaz jedne poruke
Stara 15.11.2022, 16:18   #177
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.540
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.367 puta na 724 poruka
Određen forumom Re: Gotham Knights

Citat:
m1aden kaže: Pregled poruke
Ja sam ipak uzeo ovo da igram...

U suštini i nije toliko loše koliko sam mislio da će biti.Vožnja po gradu je očajna.Lucius mi je tizovao glider, ali ga još nisam dobio.Videćemo kako će kretanje po gradu sa njim da funkcioniše.Za sada se samo kačim kukama po krovovima i banderama sa kojim god vitezom da igram pa kretanje po gradu ume da bude malo sporije u odnosu na Arkham serijal jer nemam plašt sa kojim bih mogao da se pustim sa krova i da se tako krećem.Dijalozi su prilično loši ali ih ima dosta i dok smo na vezi prilikom krstarenja po gradu i dok smo svi zajedno u bazi.Alfred je tu sada kao zvezda vodilja mladim vitezovima.Borba meni i nije toliko različita od borbe u prethodnim igrama i ume da bude prilično za***ana na hard kada ima više neprijatelja, pogotovo malo kasnije u igri.Susreo sam se sa pingvinom, Harli i Mr. Freez-om za sada i počeo da odmotavam klupko sa sovama.Detektivski delovi umeju da budu ni malo naivni.Sve u svemu uopšte nije toliko loše po meni.

Inače, 10.11.2022. godine je preminuo Kevin Conroy
R.I.P viteže!
Glider je samo cutscene. Fast travel.
Moraš da završiš Knighthood da bi dobio glider za Nightwinga. Za svakog lika moraš da rešiš to da bi dobio njihov skill.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Atwa013 na korisnoj poruci:
m1aden (15.11.2022)