Prikaz jedne poruke
Stara 3.12.2014, 9:59   #251
LDV20
Član
 
Član od: 13.11.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 140
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 20 puta na 13 poruka
Određen forumom Star Wars saga

I Thrawn i KOTOR su sada na zalost EU materijal koji je potpuno izbrisan. Iskreno, nadao sam se standalone KOTOR filmovima kada sam cuo da ce i toga biti, ali sada su sanse za tako nesto fakticki ravne nuli. Ipak, ono sto se u zadnje vreme pominje kao tema za prvi standalone film mi se jako dopada (prica o bounty hunterima i spijunima koji kradu planove za prvu Zvezdu smrti).

E sad spioler u vezi necega iz tizera:
Spoiler za Zvuk sablje na samom kraju tizera i malo o novom macu:


Na Americkom ABC-u su analizirali kratak zvuk paljenja svetlosne sablje koji se cuje na samom kraju tizera. Oni su ubedjeni da je zvuk identican onome iz Nove Nade kada Obi Wan daje Luku po prvi put Anakinov mac i Luk ga pali. Kao sto znamo, taj mac je nestao kada je Vader odsekao ruku Luku na Bespinu, ali bilo je glasina da bi taj mac mogao da se pojavi u epizodi 7, a cini mi se i da na jednoj od onih procurelih slika concept arta deluje da jedan lik drzi taj Lukov mac.
Sto se tice onog novog maca u tizeru, verujem u teoriju da je u pitanju drevni Sith artifakt, jer opet ako je verovati glasinama, glavni negativac je opsednut pronalazenjem i sakupljanjem istih. Zato se na jednoj slici concept arta moze videti i sa nagorelom Vaderovom maskom u ruci.
LDV20 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke