tema: Warparty
Prikaz jedne poruke
Stara 9.7.2019, 23:28   #3
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Warparty

Igrao malo večeras i šareni stil me najviše podseća na Warcraft III. U kampanji sam prešao par misija i nešto ne mogu da se primim na igru - nije rđava ali je nekako neinspirativna.

Inače igra i dalje nema save unutar misije iako se mnogo igrača žalilo i developeri su još krajem marta obećali da će da razmotre ubacivanje istog. Evo baš sam sada igrao neku misiju koja je errand running 40 min a onda ničim signalizirani veliki napad na bazu i kraj. Samo sam tužno uzdahnuo i pomislio na ponavljanje tih neinspirativnih 40 min pre toga... tako da ne verujem da ću nastaviti sa igrom.

Pošto mi se jako igrale strategije, uporedo sam isprobao ovo i They Are Billions koji mi je mnogo zaraznija igra sa nekim svojim twistom, iako ima isti biser da nema save-a unutar misije. Mada je tamo izuzetno lako premostivo ručnim bekapovenjem iz save foldera. Ovde ni ta opcija ne postoji. Ne znam šta su se svi naložili na tu foru odjednom kao da svi pucamo od vremena da uvek od nule ponavljamo misije koje mogu u satima da se mere.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Malik Tintilinic (25.7.2019)