Prikaz jedne poruke
Stara 11.9.2010, 17:34   #16
Rajko92
Veteran
 
Član od: 27.7.2008.
Poruke: 511
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 79 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Rajko92
Određen forumom Re: Pomoć - monitor ne radi!

Ok, i maticna je dosla na red... Prethodnih dana je nestajala struja po 3-4 puta dnevno, i to nestane na dva minuta, i dodje... Znao sam da ce morati da crkne nesto. Ali, nije tad crklo. Danas sam iskljucio racunar da bih nakacio cd rom u kucistu, posto nemam dovoljno kablova sa napajanja, jer mi je graficka uzela dva komada, i kad mi treba cd rom, ja otkacim jedan sa graficke i ukljucim njega. Do sad je to radilo bez problema. E, malopre sam hteo da uradim isto. Samo sam iskljucio racunar, nakacio cd rom, i vise se nije ukljucio. Sija zelena lampica, cini mi se da hard ne radi, a monitor se ne ukljucuje uopste. Prvo sam pomislio da je graficka, pa sam pokusao sa integrisanom, al nije, nece ni tako. Posle sam monitor menjao, nece ni sa drugim, tj. ovim koji mi je na drugom racunaru, i koji sigurno radi. Tako da sam prilicno siguran da je maticna crkla. Ili mozda hard, ali verujem da bi se racunar ukljucivao u tom slucaju. Zanima me vase misljenje, da li je u pitanju maticna, i da li mozda mogu da tuzim elektrodistribuciju zbog ovoga?
Rajko92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke