Prikaz jedne poruke
Stara 25.4.2006, 0:46   #65
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Star Wars

Citat:
Sad se ispravio, nisam glup nego sam mentalno zaostao...
Prvo si SAM SEBE nazvao glupim, a sada SAM SEBE nazivaš mentalno zaostalim... a posle ćeš da pričaš kako smo te mi izvređali na temi ("Ja bi kume da mi to koljemo, inako će priča da smo je klali", "Lepa Sela, lepo gore" prim. aut.)
Citat:
Stvar nije u tome, nego u cinjenici da meni (kao nekom ko je igrao, citao i gledao) VELIKU vecinu stvari povezanih sa Star Warom se to i to nesvidja kod SWa. I sta je sad problem?
Problem je u tome što mene apsolutno ne interesuje šta si ti čitao ili igrao. Ovde pričamo isključimvo o Star Wars filmovima.
Citat:
Ti volis Jar-Jar, ja ga (sto je ocigledno) mrzim. Ne zelim da "raspredamo" o mom mentalnom (ni icijem) stanju.
Pa niko ti ne brani da ga mrziš... ja samo kažem da je Jar Jar sastavni deo Star Warsa i da Star Wars možda nije za tebe... ionako ti se nijedan deo ne sviđa.
Citat:
Pa da su drugaciji ne bi se zvali ljudi. Uostalom kako mozes da potezes takvo pitanje?
A kako ti možeš da hraniš nekoga Jar jar-om, a ?
Citat:
Da si odgledao barem jedan SW film shvatio bi.
Ok, ako pronađeš u bilo kom SW filmu makar i pomen o tome da je Anakin sa planete Zemlje... ja ću lično da pojedem Jar-Jar-a
Citat:
Samog sebe demantujes...
Demantujem da sam samog sebe negde demantovao. Molim dokaz...
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke