Prikaz jedne poruke
Stara 2.9.2008, 11:16   #213
Schnak3
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2008.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯🍸
Poruke: 2.047
Zahvalnice: 610
Zahvaljeno 434 puta na 256 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Citat:
Tanas kaže: Pregled poruke
Jel neko zna neki ozbiljan sajt za zaradu netu i za poslove na netu uopste.Probavao sam razne sisteme zarade ali sve se svodi na to da moras da netso da kupis pa dobijes poene za to koji kasnije ti se vracaju u vidu novca.Zarada je minimalna a gubitak maksimalni,tako da me zanima nesto konkretno i gde je cist profit!
Ja znam ljude koje mesecno zaradjuju preko 500$ a zarada im stize preko ceka (pogledajte http://internet-zarada.1talk.net/) a sve to su zaradili preko PTC (paid-to-click programa).Postoje razni PTC programi ali od toga 70% njih su scam, odnosno ne isplacuju.Ako hoces da bas zaradis na nekom PTC sajtu, ucani se npr. na NeoBux, kupi 500 referala i premium i zarada ima da leti (ali treba da ulozis najmanje 600$).
Zarada moze biti veca ako si registrivan na najmanje 10 PTC sajtova u klikces u isto vreme, tj. za 30 sekundi kliknes 10 reklama.
Ja sam tek sad uvideo da je to gubljenje vreme samo zato sto zivimo u Cp6ujy! Probaj pa sam vidi da li ti se isplati. Nemoj koristite AutoClickere i Speedhackove i ostale hackove zato sto ima da te nadju i banova ce te.

@EDIT: ali dobra fora je da ti klikces jedno mesec dana na 10ak PTC sajta, onda napravis veoma kvalitetan sajt na engleskom jeziku i postavis GoogleAds a onda pare na PTC sajtovima pretvoris u reklame i drugi korisnici su placeni da gledaju tvoj sajt ;-)! Probaj RSBux

Poslednja ispravka: Schnak3 (2.9.2008 u 11:31)
Schnak3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke