Prikaz jedne poruke
Stara 14.9.2017, 9:34   #55
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Telefon izmedju 200-300 e

Citat:
nikola1ns kaže: Pregled poruke
Ne znam zasto furate taj Le eco fon,gde to uopste ima da se uzme,a ne znam zasto bi ga iko i uzimao,da budem iskren.
Zato sto je kvalitet izrade i sam telefon sto se tice harvdera i softvera na nivou flegsip modela od Samsunga, Sonya itd. Jedino sto nije na nivou njih je kamera, ali je daleko bolja od bilo kog telefona te cenovne klase. Uostalom pogledaj specifikacije i sve ce ti biti jasno. Ima da se uzmez na KP, a imas ga i po onlajn sajtovma na popustima po 150-160 dolara. Ima jaku podrsku developera, tako da verujem da ce imati i nocvije verzije Androida. Mislim da trenutno za njeaga postoji Andorid 7.0.

A ja ne vidim ko bi uzeo pored telefona sa 6GB RAMa, SD820, Adreno 530, 64/128GB ROMa i 2K ekranom, telefona sa 2GB RAMa, nekim budzetskim cipsetom i 720p ekranom.

Ako bas hoces garanciju onda si osudjen na ove poznate brendove. Ja sam imao jedno 5-6 kineskih telefona i nikada nisam imao garanciju, a isto tako mi nijedan nije crkao. Wiko Cink Peax 2 vec 5 godinu radi bez greske kod druga.
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke