Prikaz jedne poruke
Stara 11.9.2017, 19:43   #44
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Telefon izmedju 200-300 e

@Lanikor
Pusti druze gsm arenu, tu sam se nacitao svega i svacega za Lenovo P1m koji sam koristio pre J7 i sve je bila glupost i laz,pocev od toga da se kontakti otvaraju 5 minuta preko zagrevanja do 10 sati punjenja a ja bio prezadovoljan telefonom istini na volju da nisam dobio za rodjendan ovaj J7 od devojke ne bih ni menjao Lenovo toliko koliko je bio los kao sto kazu pacijenti sa gsm arene

@doctor
Slazem se da je Xiaomi dobar izbor i ako moze da ga nadje u radnji sa garancijom zasto da ne jer je jeftiniji

Vidi u vezi procesora mi je totalno sve jedno dal je 4+4 il 8 dokle god ne secka pritom sto je j7 ladan ko spricer, jedini telefon koji sam do sad imao (a imao sam ih mnogo) koji nisam osetio da se greje ni kad je napolju bilo +40 tako da bombona od telefona hladan i stedljiv a brz ko zmija ,ovo oko ekrana se nikad necu sloziti iako vidim da vecina ljudi pati kako im treba bog zna kolika rezolucija...pricamo o telefonu od par inci sta ce ti vise od HD na tom malom ekranu?
Na kraju krajeva vecina ljudi ima 1080p monitore na 22 incha

U vezi update, svaki mid+ Samsung ce da dobije 7.0 od S5 pa nadalje a inace J7 i 8.0

Poslednja ispravka: C64freak (11.9.2017 u 19:50)
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke