Prikaz jedne poruke
Stara 29.3.2014, 5:05   #26
Crytek
Član
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 355
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 222 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: Da li ste ikada kupili neku hardversku komponentu, samo zbog nove video igre?

Pocetkom 2007 sam kupio masinu koja je ce delovalo je biti zadovoljavajuca za moje potrebe. Slabasni sempron mislim 2800+ i 7300gt. Slatko sam igrao Far Cry na pristojnim ako ne i max podesvanjima.
Medjutim, kasnije te godine, Crysis nije mogao ni da se pokrene na toj masini, ni intro nisam mogao pogledati.
Kada su se cene malo smirile tokom 2008 sam kupio novu masinu (Core2quad, ati 4850) iskljucivo da mi dusa vidi Crysis i slatko se naigrao. Cak i Crysis 2 sasvim pristojno radi na njoj. Treci deo nisam probao.
Masina jos uvek pristojno sluzi. Samo jedan nepredvidjeni i nicim izazvan restart pre neki dan (osim malo vise prasinice na kulerima).
Inace, iza sebe ima silne sate rada, u vreme sporijeg interneta mi se cak desavalo da odem na more i ostavim napakovan jdownloader da skida svih 10 dana.
Kada se na to doda neverovatno zadovoljstvo igranja prvog Crysis-a na sasvim lepim podesavanjima davne 2008, investicija se i te kako isplatila. :beer:
Crytek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke