Prikaz jedne poruke
Stara 17.10.2021, 22:03   #14733
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
dragisa ladjevac kaže: Pregled poruke
Ja opet preferiram Rodžera Mura kao agenta 007.On mi je kao lik bio najvernije interpretiran.Možda zato što sam u to vreme bio tinejdžer,i tadašnje tehničke novatorije koje su koristili u tim filmovima,bile su zaista impresivne.Krejg nekako ne može da se uklopi (bar meni)kao Bond.
Odavno filmovi o Bondu ne mogu vise da pariraju i imaju isti efekat kakav su imali dok su ga glumili Mur i Koneri. Baze na mesecu i pod vodom, super zlocinci i njihovi pomocnici. Misteriozne lepotice i nezaobilazni automobili i gedzeti. Ceo serijal sa Kregom je dosta mracan i ako se ne varam povezaniji kao celina od drugih serijala. Meni Bond od Kazino Rojala nije vise onaj isti Bond ali mi je Kreg verovatno najdrazi Bond. Velika fama oko toga kuda serijal ide dalje, ali dok sam gledao ovaj poslednji ipak sam jos uvek imao osecaj da gledam agenta 007 u sluzbi njenog velicanstva. Film mi nije bio mlak ali mi glavni negativac nije bio toliko interesantan. Deo oko novog agenta mi je na kraju bio i simpatican. Iskreno, sto se mene tice zasluzio je drugaciji kraj.
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku m1aden na korisnoj poruci:
dragisa ladjevac (18.10.2021)