Prikaz jedne poruke
Stara 16.7.2012, 12:20   #139
nexexcalibur
Deo inventara foruma

Član od: 23.2.2009.
Zahvalnice: 1.618
Zahvaljeno 3.726 puta na 1.808 poruka
Određen forumom Re: Tribes: Ascend

Citat:
Ivan1981 kaže: Pregled poruke
Kako li dobijate te slayere?
Teskas+const bacanje orbital strike-ova i drugih stvarcica

Uzeo sam onaj starter pack i ponovo instalirao igru i fino radi, ali se cesto desava da u partiju u koju uletim ima dosta likova sa pocetnim nivoima i par sa levelima iznad 20 i naravno da je ove mnogo teze ubiti zbog oklopa i bolje opreme pa su isti uvek na vrhu tabele.Inace sam probao da udjem preko druga koji je lv9(ja sam lv5) i igra mi to nije dala tj. usao sam u quene i to je trajalo minutima bez ulaska u partiju iako je bilo mesta na tom serveru.Takodje ni drug nije mogao da upadne na partiju gde ja igram.Tako da mi nije jasno kako ovi igraci sa velikim levelima uopste upadaju na partije gde je vecina igraca od lv3 - lv6.

Takodje onaj Hi Rez launcher mi se skoro prilikom svakog startovanja igre updatuje i posle update-a mi uvek javi gresku da isti nije uspeo, ali mi dozvoljava da udjem u igru.A primetio sam da mi se updater instalirao na particiju gde su instalirane igre, umesto na sistemsku particiju(f:\program files (x86)\ umesto na c:\program files (x86)), pa je mozda tu problem.

BTW Sta su oni jbn zeleni i zuti orbovi? Prodje protivnik pored objektive i za sekund uradi deploy ovih loptica koje urnisu sve zivo u radijusu od 15m i ubijaju mi soldiera u 2 hica.Kombinacija heavy klase i ovih loptica ubija sve zivo, narocito ako se loptice postave pored objektive.Hocu i ja to
Cuo sam za te probleme sa povezivanjem, ne znam zasto ih imas...trebalo bi da mozes da udjes kod prijatelja, nezavisno od levela...

Sto se tice igre, jesi je instalirao preko steama? U launcheru idi na settings, pa troubleshooting, pa odradi validate/repair a nakon toga re-run prerequisites...to bi trebalo da ti sredi igru sa tehnicke strane...

Zeleni orbovi su fractal grenades tj disko grenades...standardna oprema Brute-a...zuti su skoro uvedeni, zovu se extended fractals...odlicni za ciscenje odredjenih prostora i area denial...

Sto se tice slayera, zaebano je dosta, 25 fragova bez da izgines je tesko nebitno s kojom klasom igras...ja sam onaj dobio sa brute-om koji me opasno nervirao dok nisam uzeo Quick Draw perk, sa kojim za milisekund promenim sa spinfusora na shotgun...bacio sam 2 tactical strikea, ukupno mozda 5 fragova...uglavnom sam branio zastavu i generator...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke