Prikaz jedne poruke
Stara 16.7.2012, 6:43   #137
Ivan1981
Veteran
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.186
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 283 puta na 191 poruka
Određen forumom Re: Tribes: Ascend

Kako li dobijate te slayere?
Teskas+const bacanje orbital strike-ova i drugih stvarcica

Uzeo sam onaj starter pack i ponovo instalirao igru i fino radi, ali se cesto desava da u partiju u koju uletim ima dosta likova sa pocetnim nivoima i par sa levelima iznad 20 i naravno da je ove mnogo teze ubiti zbog oklopa i bolje opreme pa su isti uvek na vrhu tabele.Inace sam probao da udjem preko druga koji je lv9(ja sam lv5) i igra mi to nije dala tj. usao sam u quene i to je trajalo minutima bez ulaska u partiju iako je bilo mesta na tom serveru.Takodje ni drug nije mogao da upadne na partiju gde ja igram.Tako da mi nije jasno kako ovi igraci sa velikim levelima uopste upadaju na partije gde je vecina igraca od lv3 - lv6.

Takodje onaj Hi Rez launcher mi se skoro prilikom svakog startovanja igre updatuje i posle update-a mi uvek javi gresku da isti nije uspeo, ali mi dozvoljava da udjem u igru.A primetio sam da mi se updater instalirao na particiju gde su instalirane igre, umesto na sistemsku particiju(f:\program files (x86)\ umesto na c:\program files (x86)), pa je mozda tu problem.


BTW Sta su oni jbn zeleni i zuti orbovi? Prodje protivnik pored objektive i za sekund uradi deploy ovih loptica koje urnisu sve zivo u radijusu od 15m i ubijaju mi soldiera u 2 hica.Kombinacija heavy klase i ovih loptica ubija sve zivo, narocito ako se loptice postave pored objektive.Hocu i ja to

Poslednja ispravka: Ivan1981 (16.7.2012 u 8:45)
Ivan1981 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke