Prikaz jedne poruke
Stara 17.7.2010, 20:42   #125
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Auuu matori 100god,ma cim si pomenuo da ti zena u saladima pade mi napamet da si to ti jbt ja kapirao da si kvitao posto te nije bilo bash dugo online pa te kikno sa FL :\
Bedak za slide show Tuga brate Aion mi nestucne a PW...nije da laguje al zna poshteno da zanese kad su eventi btw izvalio sam <tj drug je> da najveci problem pravi textura pod_a o.O znachi ona odvratna\mutna od 5 boja sto kad je zumirash lichi na MRLJU lol znachi uzas
Nisplati se WB sa gildom,ja sam to probao u Radiance al slabo tj bash kao sto i sam kazesh,fora je da napravish stalni squad sa ljudima koji znaju i u koje mozesh da imash poverenja,u proseku nebi trebalo da traje vishe od 20min po boss_u!
A znam 300\350k stim sto rapture je i dalje oko 1.6mil each,nije nesto kinta,ali kad pogledash da uigran squad odradi run za 12min x4h trchanja...velika lova P.S. ccc nabaci zeni deicide bre
Ma ima samo nikako VoS i Unicon,tamo ce vishe da platish sto su ti olupali gear nego sto cesh da zaradsih,evo ja i dalje kad grindam radim to na spiderima,nalurash celu oblast 1hit_ujesh ih pokupish drop i tako u krug
Uglavnom tako u krug kad te smori jedno radish ono drugo

P.S. Chujemo se ingame matori, odoh na pivce sad...prokuvao sam skroz
Ako ako, samo ti ladi ćelu, ovaj bubrege

A Decice, ona jadna još nosi annihilator nema Str za veće Mada nabavila herka pa možda bude nešto I da, imao takvo iskustvo u nirvani, ali neće to često, bar sad sa 300k QQ, a za pauce propaću posle RB sigurno I čujemo se ign, imam nešto a private da ti pišem
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke