Prikaz jedne poruke
Stara 23.10.2012, 18:29   #2093
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: Temperatura kompa

Ок, схватио сам... иако ми није јасно откуд сада оволике температуре матичне и харда.

Него, да ја не бих паметовао превише о стварима којима врло мало знам, јел можеш ти да ми кажеш конкретно шта бих ја требао да урадим да спустим ову температуру?
Треба да узмем додатне вентилаторе, то је ок, схватио сам, али колико њих да узмем, који модели (величине) су у оптицају за овај мој Xigmatek Asguard знајући да он има један свој фабрички с предње стране (овај вентилатор увлачи ваздух ако се ја не варам? доста је слабог интензитета па једва и да осјетим струјање ваздуха, иако AIDA64 показује да се окреће на око 1500 обртаја/мин) ?

Што се графичке тиче, њен кулер сам продувао, очистио пасту, све одрадио, али она и даље ради на оним горепоменутим температурама.

И да, ово евентуално убацивање 1-2-3 (или колико већ) додатних вентилатора неће озбиљније појачати буку компа, једва чекам да се ријешим ове графичке и буке од њеног вентилатора, неће ваљда сад ови додатни још да ме зезају?

Edit: и зашто ја немам ове температуре northbridge и southbridge у извјештају са AIDA64 а ти имаш.... како да их ја провјерим? =)
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke