Prikaz jedne poruke
Stara 25.2.2012, 10:19   #1
mica1709
Član

Član od: 2.5.2011.
Zahvalnice: 205
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Prilikom pokretanja instalacije Windowsa tastatura ne radi

Pre neki dan sam hteo da koristim Hirens boot cd. Ubacim disk, restartujem kompjuter, sve se normalno pokrene i kad sam trebao da izaberem opciju koju cu da koristim čekalo me je iznenađenje. Tastatura nije htela da radi. Proradila je tek posle desetak restarta. Taman sam zaboravio na taj problem ali sam juče narezao disk sa Windowsom 7 i rekoh da ga proverim. Posle restartovanja kompjutera pojavi se lepo ona poruka:"Press any key to boot from CD or DVD". Pritiskam jedno, drugo, treće dugme, ali se ništa ne dešava (tastatura ponovo ne radi) i podigne se operativni sistem. Pomislio sam da nešto sa diskom nije u redu pa sam ubacio drugi koji je već korišćen i provereno radi ali opet isto. Posle više restarta po nekad uspem da ubodem i pokrenem instalaciju. Pošro imam dual boot (dva operativna sistema) primetio sam da tastatura ne radi kada trebam da izaberem koji ću operativni sistem da koristim. Menjao sam tastaturu, uključivao je preko adaptera na usb ali se ponovo dešava isto. Kad se podigne operativni sistem tastatura radi sasvim normalno. U biosu je sve normalno podešeno.

Poslednja ispravka: mica1709 (25.2.2012 u 11:52)
mica1709 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke