Prikaz jedne poruke
Stara 14.4.2015, 14:50   #1292
Dzigi
Veteran
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 543
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 226 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls II

Pao je i Ancient Dragon sinoc. Ubio sam ga zbog maca. Takodje jedna od borbi koja me je namucila prvi put ali sada je bila jedna od najlaksih. Kada poznajete mehaniku igre i boss-eve, igra stvarno nije teska. Steta sto sam krenuo na posao. Trenutno sam 160lvl. Od sinoc nosim Curved Dragon Greatsword +5 (oko 650 AR), Old Knight's Shield i Faraam Armor set. Equip load uopste nije veliki i roll je dosta brz. Koristim izmedju ostalog Third Dragon Ring, Soldier's Ring +1, Cloranthy Ring +1 i Ring of Blades +1.

Inace Dragon Shrine je pretrpeo najvece izmene za sada u Scholars-u. Do samog zmaj se borite sa 3 obicna protivnika dok se iz nekog razloga svi ostali klanjaju kada ste u njihovoj blizini. Ne znam zasto je to tako. Mislio sam da kada ubijem zmaja, da ce me i oni napasti ali to nije bio slucaj. Mislim da je to jedina mapa koja je dosta laksa nego sto je bila pre "upgrade-a".

Dosadasnji bilans je preko 10 ubijenih Pursuer-a, oko 7-8 Dragon rider-a, par Flexile Sentry-ja i jos nekih boss-eva koji se sada pojavljuju kao obican trash. Vecina se i respawn-uje. Fun times.

Neki plan je da zavrsim sve osim poslednje borbe sa Nashandra-om i onda zavrsim DLC-ove koje pre nisam igrao.
Dzigi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke