Prikaz jedne poruke
Stara 28.1.2009, 21:25   #1
Frubi
Novi član
 
Član od: 25.8.2007.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom .MKV Samsung T260 full HD 1080p - problemi!

Pozdrav svima,
evo ovako imam par problema vezano za Full HD Rippove u .MKV ekstenziji .

Naime, pre par dana sam kupio Samsung T260 26" monitor koji omogucava reprodukciju full 1080p filmova itd.

Problem je sto .mkv 1080p rip filmovi seckaju , probao sam sa CCCP kodecima, novim ffd show-om, sve kodeke koje sam nasao na netu... Sve moguce programe ( zoom player, w.media classic home edition , bsplayer, kmp, itd. itd. ) . Cini mi se da je samo PowerDVD8 uspeo da ih pusti, ali sam ga onda reinstalirao nesto i kada sam ponovo instalirao nemam opciju da otvorim uopste filmove sa hd-a ...

Sve u svemu jako me nervira, dao sam za monitor 400+ e , da bih gledao hd filmove i na kraju nista...

Moja konfiguracija je sledeca :
Processor:
Intel(R) Pentium(R) D CPU 3.40GHz (2 CPUs)
Memory:
2048MB RAM
Hard Drive:
200 GB
Video Card:
NVIDIA GeForce 8800 GT
Monitor:
SyncMaster T260(Digital)
Sound Card:
Realtek HD Audio output
Speakers/Headphones:
Keyboard:
USB Root Hub
Mouse:
Razer Lachesis
Mouse Surface:
Steel S&S
Operating System:
Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Service Pack 3 (2600.xpsp.080413-2111)
Motherboard:
Asus P5LD2
Computer Case:
CHIEFTEC

Da napomenem jos jednom da HD .mkv rippove pustam u full 1920x1080 rezoluciji rasireno je preko celog ekrana . .mkv filmovi koje sam skinuo su oko 15gb u proseku ...

Ukoliko neko ima bilo kakvo resenje, predlog/savet neka ostavi ovde. Da napomenem da sam u zadnjih 4-5 dana pregledao pola interneta da nadjem resenje i ono sto sam nasao je stvarno zabrinjavajuce . A to je da su ljudi rekli da ni jedan procesor na trzistu ne moze da izgura full hd rezoluciju/film...

Hvala svima.
Frubi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke