tema: Lichenvale
Prikaz jedne poruke
Stara 26.7.2020, 12:03   #13
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.133
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.352 puta na 692 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Lichenvale

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Dobro izgleda ovo. U kom smeru će ići razvoj onda pošto ne planiraš mnogo sadržaja? Jedna-dve velike mape sa waveovima i roguelike gameplay ili nešto drugo?

Ako ne planiraš content onda je ovakav koncept dušu dao za jednu ogromnu mapu, dinamičke questove i neku formulu za random spawnovanje neprijatelja + waves, pa kad pogineš idu unlocks and upgrades pa jovo-nanovo.
Nije da ne planiram vise sadrzaja, nemam ga trenutno Ima par nekih environment packova koje pikiram, al' za sada ga imam za dva nivoa.

Vise sam u fazonu da bude klasican FPS fazon kao Doom / Heretic / Hexen jer nisam neki preterani fan rougelike igara, mada ko zna, za sada idem u ovom smeru pa dokle doguram.

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
Tuj sam samo vikaj!

Usput, ako ti treba nešto u 2D/pixelart, možda priča, worldbuilding, character lore... stojim ti na raspolaganju - kao imam nekog iskustva u piskaranju, jelte, a svakako tražim neki mini-projekat da se ubacim malo da ne mislim na krizu. Nisam skup i radim na crtu, hahaha.
Cujemo se

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Ova tema me bas podseti na onaj FPS tower defense projekat sto si radio.
Pre 9 godina??? Zar je toliko vremena proslo?
Pokrenut razvoj pre 10 godina i dva meseca skoro Bio u IndieDB GotY top 100 cak 2011-e godine.
Andross je offline