Prikaz jedne poruke
Stara 23.4.2020, 17:03   #736
fisfikus
Član
 
Član od: 23.1.2008.
Lokacija: PG
Poruke: 196
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 53 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

A ti si promašio poentu. Sve te steam zezalice su cash grab i oslanjaju se na mračnu stranu ljudske psihologije i koriste fore, koje koriste i narko-dileri kod prodaje svog "novog proizvoda". Prvo su bili "ačivmenti" koji ni čemu ne služe. Onda je bio market koji upravo nagrađuje one koji najmanje ulažu(na siću) jer to i Valve-u odgovara(nije isto kad uzme 1 cent od 5 centi iliti 20% ili kad uzme 1 cent od 20 c)
I steam itekako je koristio/koristi monopolisticke strategije.Nekad su npr. popusti,kod "rasprodaja" bili mnogo veći.Jedino što valja kod steama je community tj forumi,al zapamti ,forumi bi se pojavili sami na netu, sve i da nisu oficijalni.

Od svih tih zezalica/navlakuša koje Steam koristi ,meni je odavno muka.

Mnogo više volim kad uzmem igru, da je "izuživam" i kad završim da više ne mislim na igru.A ne da se bakćem oko achievementa i prodaja karata. Ne znam ,možda neko ima beskonačno slobodnog vremena da sve to radi,ali i sve da ima ne vidim svrhu tj "lijepu stranu toga"


Što se tiče Epica-imaš štrik kod kupovine, i u svoj mail pod search stavi "epic games" i eto ti lista kupovina.

I da nemislis da sam neki anti steam freak,imam preko 200 igara na steamu.

Poslednja ispravka: fisfikus (23.4.2020 u 17:06) Razlog: format
fisfikus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku fisfikus na korisnoj poruci:
simke85 (24.4.2020)