Prikaz jedne poruke
Stara 10.8.2018, 8:10   #24
DArthShone
Član
 
Član od: 6.3.2009.
Lokacija: Beograd, Singidunum, Tri Lepe
Poruke: 320
Zahvalnice: 171
Zahvaljeno 97 puta na 72 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku DArthShone Slanje poruke preko Skypea korisniku DArthShone
Određen forumom Re: Samsung J7 2017 ili Iphone 6s?

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
@DArthShone pa dobro meni recimo te stvari tipa backlight na back\menu i auto brightness uopste nisu bitni, al ovo za 2018 si me sokirao lol msm na tim malim ekranima mi i nije toliko bitno da je 1080 al ipak

@Aibo opusteno nema potrebe da se izvinjavas jer drugacije gledamo na stvari, ti se oslanjas na bencmark testove ja na real life screnario a predpostavljam da telefon slabo koristis za igranje ispravi me ako gresim
Kazem ti burazer je do pre mesec dana zapravo dok mu nisam uzeo p90lite koristio p9lite a igramo Mobile Legends,Onmyoji Arena i PUBG svaki boziji dan i lepo vidis da malo malo pa mu stucne pogotovu u Mobile Legends i Onmyoji
Što se šokiraš, pa i J8 i J6 su im 1440x720, samo malko produžili ekranče. Dobro, možda se i opasulje pa naprave model 2019 sa 2160x1080, ali to nije sigurno.

P90lite? Kuku, kada je to izašlo? Ili si mislio P20lite. Da ne bude zabune, P20lite jeste bolji telefon, ali po meni ništa specijalno, Mate 10Lite sa NFC i natakarenim Oreo. Lično sam razmišljao da uzmem njega, jer mi se sviđa taj eko sistem, ali notch me je odvratio. Zato sada čekam Mi Max 3.
DArthShone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke