tema: Grim Dawn
Prikaz jedne poruke
Stara 7.7.2014, 23:55   #19
pmale
Veteran
 
Član od: 7.3.2008.
Poruke: 1.015
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 69 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Grim Dawn

Nisam baš siguran da će izaći full verzija ove godine, ima tu još mnogo toga da se radi(nekako se plašim da neće ni izaći full verzija ). Inače sadasnji materijal(dostupni questovi) se mogu završiti za dobrih 20h. Igra pati od pada FPS, pogotovo kada dođe do masivnih tuča( sindrom titan questa), i ako je grafika stara par godina.
Meni se igra jako sviđa, ne mogu se odvojiti od nje, ali kao što sam napisao nekako me strah da će se projekat ugušiti(mali broj ljudi radi na njoj). U igri postoje skrivene distance( treba naći prolaz do njih) u kojima se nalaze bosovi i dropuju lepe iteme. U ovim oblastima mobovi su uvek slični vašem lvl, tako da su odlične za dodatni exp i farm. Iteme "budžite" sa gemovima, koji vam mogu dati dodatni skill ( pogotov ako se radi o gemovima koji se teško dropuju). Imate više vrsta itema beli, žuti, zeleni i plavi(standardno kao kod svih igara ovog tipa), i ako uparite set dobijate neki bonus(ništa novo). Sviđa mi se animacija armora kada trčite, čuje se karakterisični zvuk oklopa . Ovi rare(plavi) itemi imaju animaciju koja jako moćno izgleda (napr. kada trčite za vama ostaje plamen iza vas ). Što se skilova tiče, oni koji su igrali titan quest, neće videti ništa novo,potpuno identičan sistem(uzeta je i ideja kombinacije classa). Što se bagova tiče, desilo mi se ponekad da se heroj zaglavi(ali u glavnom se "odglavio" ), prilikom menjanja rezolucije i podešavanja grafike, uvek ali znači uvek će vas izbaciti iz igre(bar je to kod mene slučaj), tako da nemojte dirati ove postavke ako ste počeli igrati. Kada aktivirate teleport, uvek će vas čekati na tom mestu (nema nestajanja posle određenog perioda kao što je to kod poe), naravno kada izađete iz igre on automacki nestaje.
Ne znam šta još da kažem, ovo je uglavnom moje zapažanje nakon 24h provedenih u igri. Preporučujem svim fanovima ovog žanra, neće se pokajati

edit: ako želite da imate drugare, ili da vas žena ne ostavi, bežite od ovoga kao od đavola

slike mog heroja:
http://forum.benchmark.rs/attachment...2&d=1404593822
http://forum.benchmark.rs/attachment...3&d=1404593882
pmale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke