Prikaz jedne poruke
Stara 14.2.2009, 14:19   #1
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Acer Aspire 5715Z-3A1G12Mi vs ACER Aspire One A150-B

Dakle posto bi valjda u nekoj bliskoj buducnosti trebao da kupim laptop a budzet mi je ogranicen gledao sam malo po netu i raspitivao se i svoj izbor otprilike suzio na ova dva modela

Elem

Link

Link2

E tu nastaje moja dilema-da li uzeti maleni Aspire One ili opet dati 60-ak jura vise i uzeti laptop sa core duo procesorom i 15.4 " ekranom
Ono sto me najvise odbija kod Aspire One je ekran od 9" i nisam siguran da li ce mi to biti dovoljno za svakodnevno rabljenje-laptop bi koristio za surf(surfujem bar nekoliko sati dnevno),office,muziku,filmove i pokoju stariju igru i sl
Malisa stvarno dosta nudi za cenu od oko 315e-ima citac kartica("pravi" Acer ga nema),ima Atom procesor sto je svakako bolje resenje nego Celeron na Eee modelima,ima kamericu i 120 giga hd-a koji opet nije SSD vec klasicni sto je opet dodatni plus po meni
A sa druge strane imam Acer laptop od 374 jura koji pretpostavljam nudi komforniju tastaturu,optiku,veci dijagonalu ekrana za lezeran rad i core duo cpu
Napominjem da mi optika i nije toliko vazna jer su USB fleske sada bagatela a i mobilnost tj velicina jer svakako ne nameravam da se setkam sada nesto preterano sa lapom
Hvala unapred na odgovorima
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke